Blog

01
wrzesień
2019

Jak dobrać odpowiednie buty do sukni ślubnej?

Możliwość komentowania Jak dobrać odpowiednie buty do sukni ślubnej? została wyłączona

Głównym atrybutem panny młodej jest oczywiście piękna suknia ślubna. Jednak nie mniej istotne okazuje się również stosownie dobrane obuwie, które nie tylko stanowi dopełnienie całej stylizacji, ale również wpływa na wygodę podczas ceremonii zaślubin i późniejszego przyjęcia weselnego.

Zobacz galerię
01
lipiec
2019

Dlaczego warto uszyć swoją suknię ślubną?

Możliwość komentowania Dlaczego warto uszyć swoją suknię ślubną? została wyłączona

Chociaż w salonach ślubnych znajdziemy szeroki wybór różnorodnych kreacji dla przyszłych Panien Młodych, to jednak nadal bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się usługa szycia sukienek na indywidualne zamówienie w profesjonalnych pracowniach krawieckich. Niewątpliwie takie rozwiązanie wiąże się z wieloma zaletami. Jeśli więc wciąż nie możesz się zdecydować, czy szyć, czy może kupić gotowy strój, koniecznie powinnaś przeczytać ten artykuł.

Zobacz galerię
06
maj
2019

Wypożyczenie sukni ślubnej – czy to dobry pomysł?

Możliwość komentowania Wypożyczenie sukni ślubnej – czy to dobry pomysł? została wyłączona

Czy wypożyczenie sukni ślubnej, którą przecież założymy tylko raz w życiu, to dobry pomysł? Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ jest to korzystne rozwiązanie, chociaż nie dla każdego.

W tym artykule podpowiadamy, kto zdecydowanie może skorzystać z wypożyczenia sukni ślubnej, a dla kogo zdecydowanie lepszą opcją będzie zakup lub szycie nowej kreacji.

Zobacz galerię
01
kwiecień
2019

Jakie są fasony sukien ślubnych?

Możliwość komentowania Jakie są fasony sukien ślubnych? została wyłączona

Wybór sukni ślubnej to dla przyszłej panny młodej najprzyjemniejszy element przygotowań do ceremonii. Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych fasonów, które swobodnie można dopasować do upodobań i sylwetki. Przed podjęciem decyzji warto odwiedzić salon sukien ślubnych i na własne oczy przekonać się, jak prezentuje się wymarzony model. Warto zwrócić uwagę nie tylko na fason sukni ślubnej, ale również na formę dekoracji jej tyłu. Poznajmy przykładowe inspiracje!

Zobacz galerię
01
marzec
2019

Suknia ślubna: kupić, uszyć czy wypożyczyć?

Możliwość komentowania Suknia ślubna: kupić, uszyć czy wypożyczyć? została wyłączona

Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać i czuć się wyjątkowo. Nic więc dziwnego, że przyszłe Panny Młode z takim zaangażowaniem poszukują idealnej sukni ślubnej. I chociaż w całej ceremonii zaślubin nie strój jest najważniejszy, to jednak z całą pewnością jest jednym z podstawowych elementów wpływających na niepowtarzalność uroczystości ślubnej.

Liczne salony ślubne mają dla swoich klientem wiele różnych propozycji, ale w praktyce nie jest tak łatwo znaleźć odpowiedni model sukni, który spełni wszystkie wymagania. W końcu trzeba dobrać strój nie tylko zgodnie z własnym gustem, ale również adekwatnie do sylwetki, a także budżetu, którym dysponujemy. Na szczęście przyszłe Panny Młode mają kilka różnych możliwości: mogą kupić suknię, uszyć na specjalne zamówienie lub wypożyczyć. Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety, które omówimy w tym artykule.

Zobacz galerię
01
listopad
2018

Jak dobrać suknię ślubną do sylwetki?

Możliwość komentowania Jak dobrać suknię ślubną do sylwetki? została wyłączona

Wybór sukni ślubnej to jedno z najważniejszych, ale i najbardziej stresujących zadań przyszłej panny młodej. Każda kobieta pragnie czuć się w tym dniu wyjątkowo i pięknie. Suknie ślubne powinny nie tylko odzwierciedlać nasz styl i osobowość, ale również maskować niedostatki urody i podkreślać naturalne piękno. Będzie to możliwe, jeżeli zastosujemy się do kilku prostych wskazówek, związanych z doborem sukni do typu sylwetki.

Zobacz galerię
13
wrzesień
2017

Aleksandra Czajkowska

Super salon, bardzo miłe Panie, które potrafią każdemu doradzić, a co najważniejsze nic nie wymuszają. Zaletą jest także podróż poślubna, która jest bardzo fajnym dodatkiem, rzadko spotykanym w salonach sukien.

Zobacz galerię
13
wrzesień
2017

Natalia Kowalska

Ekskluzywny salon z przepięknymi sukniami i przemiłymi paniami, które doskonale doradzą i dobiorą suknię dla każdej panny młodej  Na pewno każda kobieta znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń.

Zobacz galerię